Hodnotiaci systém a odmeny vo forme kreditu

Ak budete dodržiavať naše pravidlá, pomáhať iným zákazníkom, čaká Vás odmena v podobe kreditu.
Užívateľov profilový obrázok
juro
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: Po Jún 25, 2018 12:08 am
Reputácia: 2
Kontaktovať užívateľa:

Hodnotiaci systém a odmeny vo forme kreditu

Príspevokod užívateľa juro » Po Jún 25, 2018 12:42 pm

Vážime si každého kto nám pomáha pri riešení problémov

Zaviedli sme takzvaný reputačný systém. Na úvodnej stránke fóra úplne dole môžeš vidieť aktuálny rebríček najaktívnejších a najlepších zákazníkov.
Obrázok

Čo mám spraviť aby som vyhral?

• V prvom rade pomáhaj druhým ľuďom, pridávaj nové módy, pluginy, mapy a samozrejme návody.
  • Ak pomáhaš prípadne píšeš návody, určite si ťa všimnú ľudia a dajú ti "palec hore".
  • Sleduj fórum a hneď ako niekto bude potrebovať pomoc, začni to riešiť! Ak pomôžeš určite ti dá zákazník reputáciu.

Ako funguje plusová reputácia?

• Ako som spomenul vyššie za každú pomoc ti môže ktokoľvek dať plusko a teda reputáciu navyše.
  • Reputáciu môžeš dávať dvomi spôsobmi. Môžeš dať niekomu reputáciu za daný post (za príspevok ktorý napísal, napríklad návod, komentár tlačidlom palca napravo hore). Alebo kliknutím na používateľský nick. Po kliknutí na nick ťa to presmeruje na jeho profil. Napravo dole budeš mať možnosti reputácie. Čiže reputáciu môžeš dať na príspevok alebo aj pre užívateľa zvlášť.
  • 1. Spôsob vyjadrenia reputácie
Obrázok
  • 2. Spôsob vyjadrenia reputácie
Obrázok
Ako funguje mínusová reputácia?

• Ak píšeš do fóra blbosti, spamuješ alebo tvoje rady jednoducho nefungujú, môžeš dostať mínusový bod.
  • Za mínusové body ti nehrozí žiaden postih. Ide len o to, aby videli ostatní používatelia na koho sa môžu obrátiť a na koho radšej nie.
  • Ak opakovane porušuješ pravidlá fóra môže ťa moderátor upozorniť. Spolu s upozornením dostaneš automaticky aj mínusové body (moderátor určí počet od -1 po -10)

Ako zistím kto mi dal body a koľko ich mám?

• Klikneš na svoj profil, a na pravej strane dolu máš napísaný počet bodov. Stačí ak klikneš na Zobraziť detaily a uvidíš kto ti dal za aký príspevok reputáciu
Obrázok

Návrat na "Pravidlá a odmeny"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný